Tel: (0216) 492 63 10
Kursumuzda verilen İş makineleri Operatör Sertifikaları

iş makinesi ehliyeti, Forklift fortif portif ehliyeti, Mobil vinç, Tavan vinci, Kule vinç, Personel yükseltici, Kaya kamyonu, Karla Mücadele, Silindir, Finişer, Yüzey kazıma, Dozer, Greyder, Ekskavatör, Kepçe ehliyeti Beko loder, Yükleyici Loder, Kazıcı Zemin Delik delgi , Silindir, Terminal traktörü, Serdümen, Mobil rıhtım vinci,  Beton pompası, Liman Saha İstif (Dolu ve Boş Konteyner), İtfaiye ehliyeti, Araç çekme belgesi , Beton püskürtme, Beton taşıma- karıştırma, Beton santrali, Vidanjör, Çöp kamyonu, Yol çizgi, Asfalt bakım, Asfalt plent, Elektrikli transpalet, Havaalanı yer hizmet araçları (Tow-car), Bariyer direk çakma, Liman Vinci (RTG_SSG), Katı Atık Sıkıştırma, Kaldırma (Sabit sistem kaldırma liftleri iş makinalarının belgeleri ile eğitimleri kursumuzda mevcuttur. MEB onaylı  İş makineleri operatör belgelerinin onayı kursumuzdadır.

 • Kursumuzda verilen iş makineleri belgeleri

  İş makinesi ehliyeti, tüm iş makineleri belgesi kursumuzda eğitimi ve belgesi verilmektedir. 0533 659 02 70

  DETAYLI BİLGİ
 • Asfalt plent ehliyeti

  Asfalt plentinin ana mantığı su içeriği alınan harmanlanmış bir agrega grubu ile belirli sıcaklıktaki sıcak bitümün karıştırılarak serime hazır hale getirilmesidir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Asfalt Serme Finişer Belgesi

  Finişer belgesi Çetinler İş Makineleri kursunda verilmektedir,

  DETAYLI BİLGİ
 • Beton pompası-Transmikser-Beton püskürtme-Beton santrali ehliyeti

  Beton pompası, Beton taşıma/karıştırma (Trasnmikser), Beton püskürtme, beton santrali operatörü belgesi kursumuzda verilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Forklift Ehliyeti

  Forklift belgesi ve diğer iş makinesi operatör belgeleri için Çetinler İş Makinaları Kursu'nu seçin. Her ay başında açılan dönemde kursiyerler ay sonunda sınava girebilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Personel Yükseltici operatör belgesi

  Personel yükseltici ehliyeti Çetinler İş Makineleri Kursunda verilmektedir.Hidrolik Makaslı Personel yükseltici Platform kullanımında bir iş güvenliği kültürü oluşturulması, kaza ve yaralanmaları engelleyerek iş gücü verimliliğinizi yükseltir.

  DETAYLI BİLGİ
 • İş Kamyonu Ehliyeti

  İş Kamyonu (Araç Çekme-Kurtarma Belgesi), İş Kamyonu (Kar ile Mücadele Aracı),İş Kamyonu İtfaiye Aracı,İş Kamyonu Beton Pompası,Kaya kamyonu ehliyeti, çöp kamyonu ehliyeti, vidanjör, mafi kamyon, mikser, transmikser kullananlar alabilir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Dozer Ehliyeti

  Dozer ehliyeti için Çetinler İş Makineleri Kursu'na gelin. Çetinler İş makineleri kursu'nda dozer eğitimi verilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Greyder Belgesi

  Kursumuzda Greyder ile eğitim verilmektedir. Greyder Operatör belgesi her iş makinesi kursunda verilmemektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Ekskavatör Ehliyeti

  Eskavatör ehliyeti eğitimi Çetinler İş makinesi kursunda verilmektedir.Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Beko Loder Ehliyeti

  Beko Loder kursu Çetinler İş makinesi kursunda verilmektedir.Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Loder Ehliyeti

  Loder ehliyeti Çetinler İş makinesi kursunda verilmektedir.Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Mobil Vinç Operatör Belgesi

  Mobil vinç belgesi kursumuz tarafından verilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Kule vinç Ehliyeti

  Vinç belgesi nasıl alınır? Hangi vinçleri kullanır? Kule vinç, mobil ve tavan vinci, Kreyn ehliyeti, liman vinçleri, sepetli vinç belgesi.Çetinler İş Makineleri kursunda eğitimler başlamıştır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Tavan Vinci Operatör Belgesi

  Çetinler İş Makinaları Kursu'nda 23.3.2012' den bu tarihe Tavan vinci operatör belgesi eğitimi verilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Konkaösr - Taş kırma Makinası

  Taş ocaklarından alınıp sert ve büyük şekilde olan malzemeleri,kırıp ufaltarak,yol,yapı gibi alanlarda kullanılacak seviyeye getiren makine ve ekipmanların hepsini kaplayan şekline konkasör denir.Konkasör ehliyeti kursumuzda verilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Serdümen Ehliyeti

  Limanlarda ve iş sahalarında, yük indirilip bindirilmesi durumunda uzaktan işaretle komut veren, operatöre yardımcı olan kişiye denir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Silindir Ehliyeti

  Silindir belgesi için her ay başında Çetinler iş makineleri kursumuzda eğitim başlamaktadır. Ay sonunda eğitimi tamamlayan kursiyerler sınavına girebilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
 • Terminal Traktör Ehliyeti

  Terminal traktörü belgesi Çetinler İş makinesi kursunda verilmektedir.Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Yüzey Kazıma Operatör belgesi

  Yüzey kazıma operatör eğitimi Çetinler İş makinesi kursunda verilmektedir.Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Zemin Delgi (Delik Delme ve Sondaj) Makinesi

  Fore Kazık ve Sondaj operatör ehliyeti Çetinler İş makinesi kursunda verilmektedir.Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

  DETAYLI BİLGİ
 • Zemin Süpürme operatör belgesi

  Zemin süpürme belgesi ve diğer iş makinesi operatör belgeleri için Çetinler İş Makinaları Kursu'nu seçin. Her ay başında açılan dönemde kursiyerler ay sonunda sınava girebilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ